HAKKIMIZDA

Firmamız 1988 yılında Babamız Ekrem BABACAN tarafından Ostim’de kurulmuş olup Demir doğrama ve Çelik konstrüksiyon işi ile hizmet vermeye başlamıştır.

Daha sonra BABACAN GRUP bünyesinde tek çatı altında toplanan firmamız her zemine uygun, her türlü çelik yapının proje mühendislik hizmetleri, imalat, montaj aşamalarını uluslararası standartlarda gerçekleştirmektedir.

Ana Faaliyet alanı olarak;

Çelik konstrüksiyon bina,fabrika, hangar, depo alışveriş merkezleri,turistik tesisler. Her türlü endüstri tesisleri ,ağır sanayi yapıları. Prefabrik çelik yapılar, kompozit binalar-hafif çelik yapılar. Her türlü yükseklik ve açıklıktaki çelik yapılar.

Babacan Makina bugün Ostim Organize Sanayi Bölgesi’nde geniş ürün yelpazesi ve kaliteden vazgeçmeyen teknik eleman kadrosuyla hizmet vermektedir. Firmamız, bugüne kadar 1000’den fazla projeye başarıyla imza atmış olup bu gururla yoluna devam etmektedir. Hedefimiz faaliyet gösterdiğimiz alanlarda dünya da bilinen ve mal ve hizmet sunan uluslararası kabul gören bir firma olmaktır. Bu hedefe ulaşabilmek için şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz sorunsuz icraatlarımız referans olarak değerlendirilmelidir.

Vizyonumuz; Genç, Dinamik ve Eğitimli beşeri sermayemizi bilinçlendirip, deneyim kazandırarak; gelişen dünyaya ayak uydurarak, katma değer yaratan köklü ve milli bir yapı oluşturmaktır.

Misyonumuz; İmalatlarımızı yurt geneli ve yurt dışında kabul gören bir anlayışla müşterilerimizin beğenisine sunmak için sürekli gelişen ve dinamik bir üretim prosesi ve pazarlama ağı oluşturmaya çabalayarak, yurt içi ve yurt dışında marka değeri yükselen bir şirket olmaya gayret etmekteyiz.

6250
PROJE TAMAMLANDI
4352
MEMNUN MÜŞTERİ
7160
REFERANS
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

1988 YILINDAN BERİ KESİNTİSİZ HİZMET VERİYORUZ

İLETİŞİME GEÇ

SERTİFİKALARIMIZ

image
image
image
image
image
image
image
image
image